Városunk LEG-jei

A LEGEK napja alkalmából jutalmazták a városban lévő valamennyi általános és középiskolás diákokat, akik valamilyen kimagasló tanulmányi vagy sport eredményt értek el.

Az intézmények vezetői mellett Bónácz János alpolgármester adta át az elismeréseket. – A rendezvény egy régi hagyományra tekint vissza városunkban, néhány év kihagyás után 2015-ben újra elkezdtük a megrendezését. A kiváló tanulmányi és sport teljesítményt felmutató diákok egy összehajtogatható kis hátizsákot kaptak, amely tartalmazott többek között fagylalt utalványt és Bihar Termálliget és Strandra szóló fürdőbelépőt is – mondta Bónácz János, Berettyóújfalu alpolgármestere. Idén a büszke tanárok és szülők körében több mint 150 diák megyei és országos versenyen megszerzett eredményét ismerték el emléklappal a vakáció megkezdése előtt. A délutánt a Hunyadi Mátyás Tagiskola tanulóinak moldvai népdalcsokra, illetve Németh Marietta – a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola tanulója – énekével tette teljessé.

GyT

Helyi hírek

^ ^ ^
Copyright (c) 2017 - Bihari Hírlap